Citrus Logo Image

Блендери-подрібнювачі

Сортування

за популярністю

Фільтр

Подрібнювач

Фільтр
Ви обрали:
Насадки: Подрібнювач
Пiдiбрано 230 товарів з 444
Фільтр

Ціна

-

Потужність



Об'єм основної чаші

Блендер-подрібнювач — корисний кухонний помічник, здатний замінити відразу кілька побутових приладів. Незважаючи на свої невеликі габарити, він може виконувати функції міксера, м'ясорубки, овочерізки, терки та шейкера. Його можливості залежать від типу насадок, які входять до комплекту. 

Така техніка випускається лідерами ринку Philips, Tefal, Bosch, а також є в лінійках побутової техніки брендів Gorenje, Cecotec, Redmond і Ufesa. Вона відрізняється за комплектацією, потужністю, місткістю і функціональністю, тому перед тим, як купити блендер із подрібнювачем, важливо ознайомитися з його характеристиками.

Різновиди блендерів

Виробники пропонують різні типи пристроїв:

  • Стаціонарний блендер-подрібнювач має масивну основу, у якій розташовано двигун і панель управління. Зверху розміщується знімна чаша із пластику або скла. Моделі здебільшого використовуються для обробки рідких продуктів, приготування супів-пюре, коктейлів і соусів. Прилад досить громіздкий, тому для нього необхідно виділити окреме місце на стільниці. Він потужніший за аналоги та не розбризкує продукти.
  • Занурювальний кухонний блендер-подрібнювач цінують за багатофункціональність і компактність. У комплекті йде багато різних насадок, тому прилад виконує велику кількість завдань. Комплектація бюджетних моделей мінімальна і складається з ручки-мотора й самого подрібнювача. Дорожчі вироби доповнюються чашами різних розмірів, ножами для рубання м'яса й овочів та іншими комплектуючими.
  • Спортивний блендер-подрібнювач представляє собою комбінацію вищезазначених пристроїв. Він чудово справляється з рідкими інгредієнтами, подрібнює як м'які, так і тверді ягоди та овочі, ідеально підходить для фруктових коктейлів і смузі. Основна перевага полягає в мобільності та невеликих розмірах. На ринку можна зустріти моделі, що працюють від мережі або від вбудованого акумулятора.

Який тип блендера вибрати, залежить від частоти його використання і бюджету. Вартість приладів у всіх трьох категоріях різниться залежно від бренду, матеріалів виготовлення, потужності та інших параметрів.

Технічні характеристики 

Обираючи блендер і подрібнювач в одному пристрої, треба враховувати низку важливих аспектів:

  • Потужність приладу. Від неї залежить ступінь нагріву, чи зможе блендер впоратися з твердими продуктами й наскільки швидко він буде це робити. Для обробки м'яких продуктів, наприклад, приготування дитячого харчування або змішування рідких інгредієнтів, підійде модель до 400 Вт. Потужніші прилади від 500 до 800 Вт впораються із замороженими овочами та фруктами, зможуть порубати фарш або замісити тісто. Показники від 900 Вт і більше говорять про те, що блендер впорається з подрібненням льоду, нарізуванням, пюруванням і зможе перетворити на однорідну масу будь-який інгредієнт.
  • Обсяг чаші. Він варіюється в межах 200–2000 мл. Чим вищий цей параметр, тим більшу порцію інгредієнтів можна обробити. Паштети й соуси готують у ємностях від 500 до 700 мл, фарш і супи-пюре обробляються в чашах понад 1 л. Найменші ємності йдуть у наборі до блендерів, які можуть подрібнювати горіхи, спеції та зерна кави.
  • Різновиди та кількість насадок. До занурювального блендера додають вінчик, диск для збивання, тертку, насадку для тіста, дерунів, пюре та нарізки кубиками. Що більше додаткових ножів, то вищою буде ціна приладу, але витрати виправдані, оскільки він зможе замінити відразу кілька побутових пристроїв для кухні.
  • Використовувані матеріали. Чаша виготовляється із пластику або скла, ножі — з нержавіючої сталі. Під час вибору занурювальної моделі краще віддавати перевагу виробам із ніжкою з металу, оскільки вони міцніші та довговічніші. 
  • Режими роботи. Здебільшого блендери мають від 3 до 5 швидкостей, хоча деякі виробники доводять цей показник до 30. Налаштування здійснюється з допомогою кнопки або диска. У другому випадку можна плавно регулювати оберти ножів. Крім звичайного в техніці передбачено турбо-режим для швидкого подрібнення та імпульсний — для обробки твердих і непіддатливих продуктів.

Додаткові функції також мають значення. Електричний блендер-подрібнювач має бути захищений від перегріву й перепадів напруги. У деяких моделях є блокування від дітей.

Вигідні покупки в «Цитрусі»

Інтернет-магазин працює на ринку побутової техніки понад 20 років. У нас є великий асортимент блендерів для кухні. «Цитрус» є лідером продажів, оскільки пропонує:

  • якісну техніку за актуальними цінами;
  • можливість самовивозу в Києві та інших великих містах;
  • зручну оплату карткою онлайн або готівкою під час отримання;
  • покупку блендера в кредит або розстрочку;
  • страхування пристроїв за програмою «Цитрус Захист»;
  • кешбек 1% від вартості одразу після оплати товару і 4% після досягнення суми покупок у 100 тис. грн за рік.

Доставка товарів в Україні здійснюється Новою Поштою. Для підбору відповідної моделі передбачено безліч фільтрів і детальний опис кожної моделі. За необхідності менеджери готові проконсультувати клієнта й допомогти йому купити блендер-подрібнювач в Україні, що відповідає потребам і бюджету.

Популярні відгуки

Product Image

Блендер-суповарка AENO TB2

4 099

Comment User Avatar

Андрій

Досвід використання:Устойчиво стоит на столе, программы варят супчик, дробят насадками разными, штучка на кухне новая современная это замечательно)))

Плюси:насадки рзные

Мінуси:пока нет

Докладніше

Ціни на Блендери-подрібнювачі

Блендери-подрібнювачіЦіна
Блендер BRAUN MQ 9135 XI4 299 грн
Блендер PHILIPS Series 5000 HR2224/002 799 грн
Блендер BRAUN MQ 535 Sauce1 999 грн
Фітнес-блендер SEVERIN SM 37351 159 грн
Блендер погружний GORENJE HB 600 ORAB (HB6045-GS) 6738201 199 грн

Найпопулярніші запити в категорії Блендери-подрібнювачі