Citrus Logo Image

Навушники для телефона

Сортування

за популярністю

Фільтр

Для телефону

Фільтр
Ви обрали:
Теги: Для телефону
Пiдiбрано 658 товарів з 1245
Фільтр

Ціна

-

Тип підключення


HI-RES AUDIO


Наявність гарнітури


Система активного шумозаглушення


Інтерфейс підключення


З'ємний кабель


Складна конструкція


Захист від вологи


Навушники для телефону – комфорт та компактність

Підбираючи навушники для смартфона, потрібно врахувати – якість звуку залежатиме не лише від них. Якщо апарат бюджетний та аудіосистема в ньому така сама, він просто не потягне відтворення контенту з високим bitrate. Найпростіше приблизно зіставляти клас телефону та навушників при виборі.

Повнорозмірні моделі та гарнітури для роботи з мобільним зайві. З компактних залишаються два варіанти – внутрішньоканальні та вкладиші. Перші краще, якщо потрібно трохи "чути" ззовні: на дорозі, при їзді велосипедом і т.д. Другий варіант підійде для тих, кому потрібна повна звукоізоляція.

Зі шнуром чи без?

Дротові моделі навушників до телефону не потребують заряджання. Вони доступніші та рівень звучання буде порівнянний з бездротовими, які стоять на порядок більше. Вибирайте так:

  • плоский кабель. Менше плутається, довше проживе;
  • L-подібний аудіоджек. Кабель біля основи штекера менш схильний до деформацій;
  • компактні моделі.
  • Вибираємо бездротові навушники для смартфона
  • Бездротові поділяються на дві великі категорії True Wireless (TWS) та “комірці”. Відмінностей між ними кілька:
  • час автономної роботи У "комірців" воно вище приблизно у 2,5-3 рази;
  • компактність самих вставок. TWS часто будуть об'ємнішими, і “важчими” виглядати, залежно від бюджету та функціоналу;
  • необхідність носити кейс для заряджання. Це і плюс і мінус для TWS одночасно. З одного боку зарядка завжди з собою, а з іншого, такі навушники для телефону можна просто забути покласти в чохол і втратити. "Комірці" в цьому сенсі зручніше - зняли та залишили висіти на шиї;
  • керування.На бюджетних TWS моделях кнопки перемикання треку зазвичай немає. На комірцях часто є і пульт, і гарнітура.

Навушники для специфічних завдань

Для спорту є варіанти з вологозахистом та надійним кріпленням моніторів на вусі. Моделі із сертифікатами IP68/IPX8 придатні для плавання у басейні (якщо він не більше 10-15 метрів). В Україні такі навушники для телефону можна знайти у нас у “Цитрусі”.

Як вибрати модель із відмінним звуком?

Якщо ви користуєтеся гарнітурою рідко – беріть будь-які. Але якщо часто дивитеся з телефону відео, слухаєте музику – підбирайте якісні. Керуйтеся трьома основними параметрами:

  • широкий діапазон частот. Людське вухо здатне сприймати звук від 16 до 20 000 Гц. У добрих моделях зазвичай 20-20000 Гц;
  • опір. Чим воно вище, тим "жирніший" звук, але трохи нижче гучність;
  • поріг гучності. У хороших моделях вставок чи внутрішньоканальних навушників вона рідко перевищує 90-100 дБ, оскільки самі динаміки невеликі.

Купити навушники для телефону та іншу техніку можна у “Цитрусі”

У нас чудові умови для покупок, всі наші клієнти отримують:

  • усю інформацію про товар. Детальні описи, відеоогляди, фото, відгуки клієнтів. Якщо ще залишаться питання, на них дадуть відповідь фахівці call-центру;
  • гарантію на всі види техніки від виробника;
  • економію. Купуючи ви отримуєте і кешбек, і бонуси. Додатково заощадити допоможуть регулярні акції, розпродажі та накопичувальні знижки;
  • зручність. Вибирайте спосіб оплати. у кредит рівними частинами щомісячно, готівкою при отриманні або банківською картою при оформленні замовлення;
  • швидку доставку.Для мешканців Києва та Одеси – безкоштовно з кур'єром. У регіони 1-3 дні вартість фіксована не залежить від габариту посилки.

Популярні відгуки

Product Image

Бездротові навушники Nothing Ear2 (Black)

5 399

Comment User Avatar

name

Досвід використання: Придбав ці навушники майже місяць тому, і в принципі вже є що сказати Звук. Якість звучання залежить від музики і її жанру. Важкий рок, такий як у Міка Гордона, звучить так собі. Електронна музика звучить прийнятно, хоч і далеко не ідеально, сучасний реп в цілому можна слухати із задоволенням. Бас дуже слабкий, якщо він взагалі тут є. Навіть при налаштованому офіційному еквалайзері під низькі частоти, бас залишається майже ніяким. Можливо проблеми зі звучанням пов'язані з кодеком (наразі використовую SBC), але сумніваюся, що бас настільки жахливий саме через це. Коли з'явиться можливість використати LHDC, можливо оновлю відгук. Зручність. До кейсу в цілому немає якихось серйозних претензій. Щодо того, як сидять навушники у вухах, думаю це справа індивідуальна. В моєму випадку навушники сидять добре і не випадають, але в одному вусі дуже часто таке відчуття, ніби навушник от-от випаде, але навряд-чи це проблема самих навушників. Елементи керування не дуже зручні, і являють собою по одній фізичній кнопці на кожному навушнику. Зазвичай їх використання не викликає проблем, але сенсорне керування, як на мене, було б більш зручним, хоча можливо його просто неможливо було нормально реалізувати. Великим плюсом є те, що музика ставиться на паузу коли один з навушників знімається. Шумопоглинання. Це мої перші навушники з активним шумопоглинанням, і як на мене воно працює чудово. Звісно, звуки з навколишнього середовища воно не глушить на 100%, але рівень шуму значно знижується. Це добре помітно у старих маршрутках типу богдана, в яких, судячи з шуму, стоїть V12. Шум двигуна глушиться чудово. Офіційний додаток. В офіційному додатку для цих (і не тільки) навушників є купа налаштувань і корисних функцій. Можна побачити як стандартні налаштування, як, наприклад, налаштування елементів керування, так і менш популярні, наприклад, перевірка прилягання насадок до вух. Окрім цього, додаток має українську локалізацію, що є суттєвим плюсом. Варто також враховувати, що навряд-чи вам вдасться десь протестувати навушники. Якщо в деяких магазинах вам дадуть послухати інші tws навушники, то саме ці через конструкцію коробки послухати не вдасться, оскільки вона відкривається лише після того, як ви відірвете стрічку, яка з'єднує дві частини. І, відповідно, повернути їх у випадку, якщо ви їх вже відкрили і вони вам не підійшли, також не вдасться. Якщо ви хочете взяти ці навушники чисто через дизайн і бренд, то, можливо, варто взяти саме їх. Якщо вам взагалі байдуже на дизайн і бренд, то мабуть варто розглянути інші варіанти.

Плюси: Хороше активне шумопоглинання Особливий дизайн Чудовий офіційний додаток

Мінуси: Посередній звук в деяких випадках (як мінімум при SBC) Майже ніякий бас

Докладніше

Ціни на Навушники для телефона

Навушники для телефонаЦіна
Apple AirPods 2019 (2 покоління) with Charging Case (MV7N2)6 299 грн
AirPods (3rdgen) with Lightning Charging Case MPNY3TY/A8 499 грн
Бездротова гарнітура Apple AirPods Pro 2 (USB-C)11 499 грн
Apple AirPods 3 (MME73TY/A)8 999 грн
Навушники Marshall Major IV BT (Black) 10057735 499 грн

Найпопулярніші запити в категорії Навушники для телефона