Citrus Logo ImageUkraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Відгуків3
Питання-відповіді5

Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm Black SM-R890NZKASEK

4.2
Код:692386
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm Black SM-R890NZKASEK video preview
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm Black SM-R890NZKASEK фото
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm Black SM-R890NZKASEK фото
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm Black SM-R890NZKASEK фото
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm Black SM-R890NZKASEK фото
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm Black SM-R890NZKASEK фото
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm Black SM-R890NZKASEK фото
2 / 7
Кредит 0,01% до 25 платежів
Є в наявності
13 599
cashback iconКешбек 135 ₴
від 907 ₴ / міс
Слідкувати за ціною в Telegram
Колір
Black фото
Silver фото
Модель
42 mm46 mm
Доставка
Ваше місто

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 міс.
14 днів обмін/повернення

Galaxy Watch4 Classic

Пристрій, який знає вас краще за всіх

Щоб стати краще - потрібно пізнати себе. Саме тому ми розробили абсолютно новий Galaxy Watch4 Classic, який стане відмінним супутником на шляху до самовдосконалення. 1

Класика поза часом

ДИЗАЙН

Цей безель закрутить всім голови. І не тільки

ДИЗАЙН

Деякі елементи непідвладні часу, наприклад, обертовий безель і яскравий екран Galaxy Watch4 Classic. Витончений дизайн додасть вишуканості вашому зап'ястю, а високоякісний корпус з нержавіючої сталі підкреслить міцність та широкий функціонал.

 

Пристебніть ремінь - повний вперед

РЕМІНЦІ

Відчувайте комфорт протягом усього дня завдяки спортивному ремінцю Ridge Sports Band. Фтореластомерний матеріал забезпечує довговічність та захист від поту, зберігаючи при цьому комфортне розташування на зап'ясті з урахуванням вашого активного способу життя.

 

Новий день - новий циферблат

ЦИФЕРБЛАТ

Вибирайте між аналоговими та цифровими циферблатами з різноманітними фонами, шрифтами й кольорами з урахуванням вашого смаку, погоди або подій дня. Додайте яскравості своїм циферблатам за допомогою AR Emoji і виразіть свій неповторний стиль. Анімована графіка відобразить те, чим ви займаєтеся у даний момент, наприклад, бігаєте або слухаєте музику.

 

Здоров'я починається тут

ФІТНЕС

 

Відстежуйте свою активність та фітнес показники на Galaxy Watch та смартфоні. Рахуйте кількість пройдених кроків, перевіряйте витрату калорій і прокладайте маршрут за допомогою GPS. Galaxy Watch4 визначає і відстежує вашу фізичну активність, а також підтримує понад 90 вправ для складання більш точного звіту про результати ваших тренувань. 2, 3, 4, 5, 6, 7

Не просто прислухайтеся до сигналів свого тіла. Познайомтеся з ним ближче

ВИЗНАЧЕННЯ СКЛАДУ ТІЛА

Отримайте результат біоімпедансного аналізу (БІА) тіла всього лише за 15 секунд. У будь-який час і в будь-якому місці.

Новий датчик Samsung BioActive здатний визначити склад вашого тіла у режимі реального часу, що дозволить вам відстежувати динаміку на шляху до своєї мети.

 

Виберіть вид тренування. Решту Galaxy Watch зробить за вас

МОНІТОРИНГ ЩОДЕННОЇ АКТИВНОСТІ ТА ФІТНЕС ПОКАЗНИКІВ

Відстежуйте свою активність та фітнес показники на Galaxy Watch і смартфоні. Рахуйте кількість пройдених кроків, перевіряйте витрату калорій і залишайтеся на зв'язку за допомогою GPS. Galaxy Watch4 Classic визначає та відстежує вашу фізичну активність, а також підтримує понад 90 вправ для складання більш точного звіту про результати ваших тренувань.8

Додайте ще більше мотивації - тренуйтеся разом з друзями

ГРУПОВІ ЗМАГАННЯ

Насолоджуйтесь своїм прогресом разом з друзями та сім'єю за допомогою Galaxy Watch4 Classic. Відстежуйте кількість пройдених кроків і порівнюйте з результатом друзів у режимі реального часу. Отримуйте пам'ятні значки і бали у Групових змаганнях - зробіть свої тренування більш цікавими, мотивуючими та інтерактивними.

 

Гаджет, який подбає про вас

ЗДОРОВ'Я

 

Всі дані про стан вашого серця

ВИМІРЮВАННЯ ЕКГ ТА АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ

Зустрічайте новий датчик Samsung BioActive, який здатний виміряти ЕКГ та артеріальний тиск у режимі реального часу. Після початкового калібрування датчик з легкістю визначає ваш кров'яний тиск. Ви також можете перевірити наявність відхилень у частоті та ритмі серцебиття за допомогою функції ЕКГ і зберегти дані на своєму смартфоні.9, 10, 11, 12

Артеріальний тиск

Для вимірювання артеріального тиску використовується оптичний датчик серцевого ритму, більш відомий як PPG датчик.

ЕКГ

Запис ЕКГ відбувається за допомогою електродів.

 

Найдокладніший аналіз якості сну на Galaxy Watch

АНАЛІЗ ЯКОСТІ СНУ

Спеціальний трекер фіксує і детально аналізує фази вашого сну. Покращений алгоритм вимірювання дозволить вам перевірити рівень кисню у крові та характер хропіння (якщо воно у вас є). Додатково ви отримаєте докладні рекомендації від Національного фонду сну для поліпшення його якості й тривалості.13, 14, 15, 16, 17, 18

 

По-справжньому командний гравець

НОВА ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА

Galaxy Watch4 Classic — це перший носимий пристрій з операційною системою Wear OS, створеною спільно з Samsung. Швидкий та безшовний доступ до ваших улюблених додатків — прямо з зап'ястя. Насолоджуйтесь широким вибором додатків: від музичних сервісів до нескінченного асортименту додатків для здоров'я та фітнесу.19

 
 

Керуйте іншими пристроями

Сумісність

Galaxy Watch4 Classic працює на платформі Wear OS, створеній спільно з Samsung. Вона забезпечує безшовну синхронізацію з пристроями Samsung Galaxy. Користуйтеся компасом, керуйте функцією активного шумозаглушення у Galaxy Buds2 або запускайте додатки на смартфоні прямо з зап'ястя. 20

 
 1. 1. Доступність кольорів, розмірів, моделей і ремінців може відрізнятися залежно від країни та регіону. * Користувацький інтерфейс може бути змінений. * Доступність функцій і додатків може відрізнятися залежно від регіону, підключеного пристрою, ОС або оператора зв'язку. * Всі зображення на цій сторінці змодельовані з метою ілюстрації.
 2. Не використовуйте при наявності імплантованих кардіостимуляторів або інших медичних пристроїв.
 3. Не використовуйте при вагітності
 4. Результати вимірювань можуть бути неточними для користувачів молодше 20 років.
 5. Призначено для використання при заняттях фітнесом і оцінці загального фізичного стану. Не призначено для виявлення, діагностики, лікування будь-яких захворювань. Результати вимірювання призначені тільки для вашого особистого ознайомлення. Будь ласка, зверніться за консультацією до кваліфікованого медичного фахівця.
 6. Доступність функції БІА може відрізнятися залежно від країни та регіону.
 7. Всі функції і користувацький інтерфейс можуть бути змінені.
 8. Galaxy Watch4 Classic має стандарт захисту IP68, який заснований на випробуваннях з зануренням у прісну воду на глибину до 1,5 метрів до 30 хвилин.
 9. Функції вимірювання ЕКГ та АТ призначені для користувачів, які досягли 22 річного віку і старше. Користувачам молодше 22 років доступна тільки частина додатка Samsung Health Monitor. Щоб ваші вимірювання артеріального тиску були точними, вам необхідно калібрувати Galaxy Watch раз на місяць (кожні 28 днів) за допомогою тонометра з манжетою. Для використання цього додатка потрібен смартфон Galaxy з ОС Android 7.0 і новіше.
 10. Вимірювання артеріального тиску рекомендовано проводити у стані спокою, як це робиться з використанням тонометра з манжетою. Не рекомендовано вимірювати артеріальний тиск під час занять спортом, куріння або вживання напоїв.
 11. Доступність функції і додатка може відрізнятися залежно від регіону, типу підключеного пристрою, версії ПЗ та оператора стільникового зв'язку.
 12. Історію результатів вимірювання артеріального тиску можна відстежувати у додатку Samsung Health Monitor, встановленому на смартфоні, за умови, що він пов'язаний з Galaxy Watch4 Classic.
 13. Функція визначення Якості сну призначена для використання при заняттях фітнесом та оцінці загального фізичного стану. Не призначено для виявлення, діагностики, лікування будь-яких захворювань.
 14. Вимірювання призначені тільки для вашого особистого ознайомлення. Будь ласка, зверніться за консультацією до кваліфікованого медичного фахівця. - Доступність функції може відрізнятися залежно від країни та регіону.
 15. Для використання функції контролю сну Galaxy Watch4 Classic має бути під’єднаний до смартфона.
 16. Для кращого виявлення і моніторингу хропіння розташуйте смартфон на стійкій поверхні поруч з головою так, щоб нижня частина смартфона була направлена до вашої голови.
 17. За замовчуванням функція виявлення хропіння вимкнена. Користувач може у будь-який час активувати це налаштування на своєму смартфоні, використовуючи додаток Samsung Health версії 6.18 або новіше.
 18. Розширені аналітичні дані від Національного фонду сну доступні тільки на смартфоні, під’єднаному до Galaxy Watch4 Classic.
 19. Доступність додатків і сервісів може відрізнятися залежно від країни та регіону.
 20. Функція Керування Buds доступна на Galaxy Buds +, Galaxy Watch4 Classic та новіших моделях.