Citrus Logo Image

Праски

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Оснащення


Джерело живлення


Праски у Цитрус: сучасні та легкі

Мобільні, стаціонарні, великі, компактні, з відпарюванням або без, цілі прасувальні системи – сучасні девайси дуже різноманітні. Виробники пропонують моделі для різних завдань, щоб ваші речі завжди були в порядку.

Як обирати?

Незалежно від призначення, купуючи праску потрібно врахувати ряд факторів. Перш за все, це особливості роботи з пристроєм – частота, тип тканин, можливості користувача. Особливу увагу варто приділити технічним параметрам.

Матеріал поверхні

Якість прасування безпосередньо залежить від матеріалу підошви. У кожного – свої переваги:

  • кераміка, металокераміка – забезпечують максимальну гладкість, легке ковзання. Теплоємність, довго тримають температуру. Стійкі до подряпин, прості в очищенні – досить просто протерти поверхню вологою тканиною;
  • нержавіюча сталь – міцна, стійка до пошкоджень. Теплоємність середня. Часто доповнюється спеціальними отворами або напиленням;
  • алюміній – швидко нагрівається, остигає. Така праска коштує недорого, дуже легка. Метал м'який, тому, зверніть увагу на наявність спеціального покриття. Це спрощує прасування делікатної тканини, дозволяє уникнути затягувань або порізів, зайвого блиску при прасуванні вовни;
  • тефлон – практичний, забезпечує належне ковзання.

Подача пари

Така функція дозволяє прасувати речі максимально швидко і легко, навіть пересушені. Рекомендуємо звернути увагу на такі особливості:

  • кількість, розташування отворів. Чим більше дірочок – тим краще. Як правило, великі отвори знаходяться по краях підошви, дрібні – на носі;
  • тип відпарювання – горизонтальне, вертикальне, розбризкування, викид пари;
  • кількість пара за хвилину – в діапазоні 30-100 грам в хвилину. Зручно, якщо передбачений регулятор подачі пари, який дозволяє підібрати оптимальний режим відпарювання для конкретної тканини.

У деяких моделях передбачений окремий парогенератор – модуль з нагрівачем і ємністю для води. З'єднується з праскою за допомогою шланга, тому обов'язково враховуйте довжину.

Насадки

Додаткові знімні підошви комфортні для роботи з делікатними тканинами. Такі поверхні ідеально гладкі, не нагріваються вище певної температури, перешкоджають попаданню крапель.

Потужність та енергоефективність

Залежно від потужності прилади для прасування можна розділити на три категорії:

  • малопотужні – дорожні версії до 1500 Вт, підійдуть також в разі слабкої електропроводки;
  • середньої потужності – найбільш популярні і доступні за ціною праски на 1500-2500 Вт;
  • високої потужності – для частого, професійного використання.

Чим вище потужність, тим вище рівень споживання електроенергії. Тому, обираючи високопотужну модель, зверніть увагу на енергозберігаючі режими.

Тип підключення

Сучасні виробники пропонують дротові та бездротові моделі. При покупці версії з дротом, зверніть увагу на його довжину і надійність кріплення. Найбільш комфортним є кульове, де шнур обертається на 360°, а значить, не скручується.

Бездротові системи оснащені спеціальною підставкою, через яку відбувається нагрів. Вони забезпечують повну свободу рухів в процесі роботи.

Тримач

Зручна ергономічна ручка – запорука комфорту в роботі з праскою. Вона може бути цілісною або складною, наприклад, в дорожніх моделях. Це дозволяє легко зберігати і транспортувати пристрій.

Розміри і вага

Заздалегідь продумайте, наскільки часто будете використовувати девайс. Чим він легше, тим маневреніше, а процес роботи – приємніше. Найбільш важкі моделі – з парогенератором.

Безпека і догляд

Важлива опція для безпечної роботи – автоматичне відключення. Спеціальний датчик зчитує, чи рухається девайс і в якому становищі знаходиться. Якщо він нерухомий – подача струму відключається.

Велике значення має і захист від накипу. Накип накопичується в каналах подачі пари і з часом знижує ефективність, виводить пристрій з ладу. Щоб цього не сталося, обирайте моделі з функцією автоматичного очищення або фільтром. Фільтр може бути постійним або змінним.

Чому варто купити праску в Цитрус?

  1. Регулярні акції, знижки, подарунки. Бонуси у вигляді кешбека допоможуть заощадити на нових покупках в нашій мережі.
  2. Гарантія від офіційних виробників на всі товарні позиції.
  3. Каталог з фільтрами по заданих параметрах, докладні описи та огляди, відгуки реальних покупців.
  4. Консультанти допоможуть з вибором та оформленням замовлення.
  5. Оплата безготівковим розрахунком, готівкою, післяплатою, банківською картою. Доступний кредит з фіксованим щомісячним внеском.
  6. Доставка по Україні в Вінницю, Черкаси, Харків, Полтаву і інші міста.
  7. В Одесі та Києві кур'єр доставить покупки безкоштовно.

Популярні відгуки

Product Image

Праска PHILIPS DST5040/80

2 099

Comment User Avatar

Микита Хвильовий

Досвід використання:Елегантний дизайн! Дуже легко справляється зі складними ділянками на одязі. Швидко нагрівається. Подобається функція автоматичного вимкнення (для забувак) Рекомендую!

Плюси:Все подобається

Мінуси:Не знайшов

Докладніше

Ціни на Праски

ПраскиЦіна
Праска з парогенератором BRAUN IS 7262 GY9 999 грн
Праска Philips DST7510/803 799 грн
Праска Philips GC1742/40999 грн
Праска з парогенератором Philips GC7846/806 999 грн
Праска PHILIPS DST5040/802 099 грн

Найпопулярніші запити в категорії Праски

Питання, які часто задають про Праски

💸Скільки коштують Праски?

Вартість товарів в категорії Праски в інтернет-магазині Цитрус

🛒Які Праски краще купити в 2024 році?

Найкращі Праски в 2024 році на думку інтернет-магазину Цитрус

🔥Які Праски найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?