Citrus Logo Image
Ukraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Комп'ютерна акустика Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speakers (Black) 980-001301

Код:696129
Комп'ютерна акустика Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speakers (Black) 980-001301 фото
Комп'ютерна акустика Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speakers (Black) 980-001301 фото
Комп'ютерна акустика Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speakers (Black) 980-001301 фото
Комп'ютерна акустика Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speakers (Black) 980-001301 фото
Комп'ютерна акустика Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speakers (Black) 980-001301 фото
1 / 5
Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
10 499
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Характеристики

Вид акустики
Настільна
Матеріал корпуса
Дерево, Пластик
Захист від вологи
Ні
Наявність підсвітки
Так
Відтворення аудіо
3,5 мм (Mini-Jack), Bluetooth 4.1, USB
Сумарна потужність
240 Вт

РЕАГУВАННЯ НА ПОДІЇ У ГРІ

Світло + звук

 
 

RGB-ПІДСВІЧУВАННЯ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ LIGHTSYNC

RGB-підсвічування LIGHTSYNC дає можливість повністю зануритися у віртуальний світ — освітлення змінюється автоматично, реагуючи на вміст екрана. Ритм і колір підсвічування синхронізуються з подіями на екрані або ритмом аудіосупроводу, або ж створюють особливі світлові ефекти, запрограмовані розробниками. Задайте настрій і отримаєте нові враження завдяки широкій налаштовуваній палітрі на 16,8 млн кольорів.

ЗМІСТ ВИХОДИТЬ ЗА МЕЖІ МОНІТОРА

З допомогою ПЗ Logitech G HUB будь-якій ділянці екрана можна призначити одну з чотирьох зон підсвічування. Кожній частині екрана можна присвоїти одну з чотирьох зон підсвічування: ліву та праву, верхню і нижню. LIGHTSYNC зчитує кольори пікселів на екрані і відповідним чином адаптує кольори у режимі реального часу. В результаті користувач може повністю зануритися в ігровий світ, частиною якого стає підсвічування.

ДОПОВНІТЬ ГРУ ГРОЮ СВІТЛА

Ваша кімната може стати частиною ігрового світу. Використовуючи наш пакет засобів розробки (SDK) для RGB-підсвічування, фахівці створили колірні та анімаційні ефекти для кожної гри. Це означає, що RGB-підсвічування підкреслюватиме видовищні епізоди, на яких хотіли б зосередити увагу розробники. Ваші улюблені письменники і поети заграють яскравими барвами.

ВІЗУАЛІЗАТОР ЗВУКА

Організуйте власну танцювальну вечірку з візуалізатором звуку. Він допоможе оживити музику. При низькому рівні звуку створюється м'який ефект пульсації. При високому рівні звуку підсвічування ритмічно вмикається — зони, розташовані ззаду, реагують на баси, а ті, що попереду — на середні та високі частоти. При підключенні через USB-роз'єм колір та ефекти підсвічування можна налаштувати за допомогою ПЗ Logitech G HUB.

ІНТЕНСИВНЕ ЗВУЧАННЯ З ПОТУЖНІСТЮ 240 ВТ

Відчуйте вибуховий ефект пікової потужності 240 Вт (максимальна синусоїдальна потужність становить 120 Вт), яка живить сабвуфер зі спрямованим вниз динаміком і дві сателітні колонки з легкими та міцними металевими дифузорами. Почуйте все, що хотіли передати розробники і звукорежисери ігор за допомогою акустичної системи 2.1. Завдяки унікальній конструкції дифузора створене об'ємна звукове середовище, в якому можна розрізнити всі нюанси відтворення звуку з різних ракурсів.

ПОВНОЦІННЕ КЕРУВАННЯ НИЗЬКИМИ ЧАСТОТАМИ

Насолоджуйтесь ідеальним звучанням завдяки додатку G HUB, який дозволяє налаштовувати баси відповідно до ваших уподобань. Завантажте останню версію прошивки, щоб отримати можливість задавати всі параметри сабвуфера. Завдяки швидкому налаштуванню та функції збереження конфігурації у додатку ви зможете зануритися у звукове середовище або гру, як тільки цього побажаєте.

СУМІЩЕННЯ КІЛЬКОХ ДЖЕРЕЛ ЗВУКА

Система G560 може мікшувати звук з декількох джерел при їх одночасному підключенні через USB-порт, роз'єм 3,5 мм і через Bluetooth®. Завдяки функції Logitech Easy-Switch™ можна без зусиль перемикатися між 4 пристроями.1 Для передавання цифрового аудіосигналу, використання RGB-підсвічування LIGHTSYNC і технології об'ємного звучання DTS:X Ultra® потрібне USB-підключення.

СТВОРЕНІ, ЩОБ РУЙНУВАТИ БАР'ЄРИ

Ця система дозволяє по-новому поглянути на ігри та музику. Кожна колонка має дві зони підсвічування. Задні забезпечують фонове підсвічування, створюючи атмосферу, а передні активно сигналізують про те, що відбувається в грі, доповнюючи інформацію на екрані. За допомогою ПЗ G HUB можна вибрати найбільш підхожі з 16,8 млн відтінків, щоб підкреслити індивідуальний стиль вашої гри.

LOGITECH G HUB

У додатку G HUB можна налаштовувати підсвічування та створювати власні ефекти або вибрати одну з розширених функцій LIGHTSYNC. Налаштуйте колонки, щоб вони реагували на вибраний вами вміст: ігри, відео, музику. Відкрийте вдосконалений еквалайзер або призначте G-клавіші команди для будь-яких додатків.

ПРОСТЕ ТА ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ

Кнопка регулювання гучності знаходиться спереду по центру. Підключення® через Bluetooth здійснюється одним натисканням кнопки. Програмована G-клавіша за умовчанням регулює яскравість, однак її можна налаштувати у ПЗ G HUB на запуск додатків або виконання ігрових макросів. Кнопка живлення зручно розташована на задній панелі правою сателітної колонки.